Wonders Özel
Sosyal Medya Özel Menü
  • Uğur YÜKSEL
    0543 902 08 44
    satis@wonders.com.tr
Image

NİKAH TÖRENLERİ

Wonders Nikah Törenleri

WONDERS EVENT NİKAH TÖRENLERİ

Hayatınıza anlam katan o en kıymetli ‘EVET’ i Kır Bahçesin’de masmavi havuz başında tüm sevdiklerinizle söylemeye nedersiniz? Biz sizin için zamanı durdurup o anın büyüsünü yaşatacak atmosferi hazırladık sizi bekliyoruz.En anlamlı ‘EVET’ler Wonders da söylenenler….Ankara da Nikah denilince şehrin merkezin de akla ilk gelen mekandır WONDERS….

Nikah kelimesinin anlamını özümseyerek, en değerli kıymetli anlarınızı sizler için planlıyoruz, Nikahlarınızı Wonders da ölümsüzleştiriyoruz. unutulmaz zamanlarınızda size profesyonelliğin , kalitenin, artılarını katarak ölümsüzleşen anlarınızda sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşatır. Wonders’a geldiğinizde dilerseniz , sizin için sunmuş olduğumuz extra hizmetler den yararlanma imkanını bulabilirsiniz, bu hizmetlerimiz den bazılarını sıralamak gerekirse, Gelin & Damat Kuaför Hizmeti , VİP Araç kiralama, Nikah klibi Hizmetleri sayılabilir.

Örneğin , Nikah Günü sabahınızda, özel şöförlü vip araç sizleri eviniz den alır , aynı zaman da profesyonel fotorafçılardan oluşan ekibimiz, sizin o anda veya bir kaç gün öncesin den başlayarak nikahınız kıyıldıktan sonraki zamana kadar bütün anlarınızı profesyonel kayıt cihazları ile çeker, Aracınızla Wondersa ulaştığınızda Sizi ve belirlemiş olduğunuz sevdilerinizi nikaha hazırlayan kuaför ekibimiz karşılayabilir. Sonrasın da unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirmek üzere, İster havuz konseptinde, Kokteyl veya kır düzeninde nikahınızı kıymak için Davetlilerin huzuruna çıkabilirsiniz…. mutluluklar dileriz.

Ankara’da,Nikah ve Düğün,organizasyonlarınız’da wonders size fırsatlar sunuyor.nikah ve düğün organizasyonları, yemekli düğün, havuzbaşı düğün, kır düğünü, ve bir çok farklı konseptiyle hizmetinizdeyiz.

NİKAH PAKETLERİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN ,T: +90 312 222 80 22

“Wonders Tanitim Filmi”

UNUTULMAZ ANILARINIZI BİRLİKTE İNŞA EDELİM...