Wonders Özel
Sosyal Medya Özel Menü
  • Uğur YÜKSEL
    0543 902 08 44
    satis@wonders.com.tr
Image

HAKKIMIZDA

Wonders Hakkımızda

WONDERS EVENT HAKKINDA

Klasik düğünlerden farklı atmosferde,Davetlilerin sizin mutluluğunuzu paylaşmak dışında ayrı bir keyif de almasınıda istiyormusunuz? Sadece bir tıkla Ankara’da düğün yapılan en iyi mekanını, kır düğünü ve havuz başı düğün konsteplerini inceleyebilir, düğün sezonu için, uygun tarihler ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.Alışılmışın dışında yılar boyu unutulmayacak; Size özel Düğünler hazırlıyoruz.

Yeşili ve mavisiyle sizi büyülü bir atmosferde, Sürekli yenilenen mekân düzenlemesiyle başta düğün organizasyonu,olmak üzere, nişan, kına, sünnet, mezuniyet, şirket yemekleri, bayi toplantıları, hafta sonu kahvaltıları olmak üzere geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Güler yüzlü profesyonel, çalışanları, seçkin hizmet anlayışı ve zengin mönüsü ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyor.

Hiç bir zaman unutulmayacak düğün merasiminizi, Ankara’nın tam kalbinde,büyülü bir atmosferde,sevdiklerinizin hafızasından kolay kolay silinmeyecek ,muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirmek istiyorsanız, mekanımızı ziyaret edebilir,düğün konseptlerimiz,yeniliklerimiz, organizasyonunuzda hayata geçirebileceklerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.Mekanımız da sizi ağırlamak ve misafir etmekden dolayı wonders düğün merkezi olarak mutluluk duyarız.

Wonders Wedding & Event #theta360 - Spherical Image - RICOH THETA

“Wonders Tanitim Filmi”

UNUTULMAZ ANILARINIZI BİRLİKTE İNŞA EDELİM...