Wonders Özel
Sosyal Medya Özel Menü
  • Uğur YÜKSEL
    0543 902 08 44
    satis@wonders.com.tr
Image

DÜĞÜN TÖRENLERİ

Wonders Düğün Organizasyonları

WONDERS EVENT DÜĞÜN TÖRENLERİ

ANKARA’da HAVUZBAŞIN’da, DÜĞÜN KEYFİ, WONDERS EVENT & WEDDINGS’de YAŞANIR.düğün-wonders Düğün Organizasyonlarınız için büyülü bir atmosfer. O en güzel gününüzü ; tam da hayalini kurduğunuz şekilde gerçekleştirebileceğiniz düğün’lere, nikah’lara ev sahipliği yapan Wonders, açık alanda 1000 kişi, kapalı salonunda 300 kişiyi ağırlayabilme kapasitesine sahiptir.

Hayatınızın en özel gününün, belirlediğiniz konsepte uygun hazırlanan birbirinden şık süslemeleriyle, bir ömür boyu gülümseyerek hatırlayacağınız anlarla dolu bir gün olması için titizlikle çalışıyor. Siz eğlenirken davetlilerinizin de sizin kadar memnun ayrılmasını sağlıyor.Her ayrıntıya özenle eğiliyor.

Kır düğünü, havuzbaşı düğün ve diğer organizasyonlarında , Ankara’da bir markadır wonders.. Bütün organizasyolarınız için titizlikle çalışıyoruz.

Şehrin tam göbeğinde, yeşillikler içinde , nezih bir mekanda, size özel tasarladığımız, düğün ve nikah konseptleri ile bir çok alternatif uygulamayı hayata geçiriyoruz.

Hayallerinizi gerçekleşmesi için hizmetinizdeyiz.
Sizi ve Sevdiklerinizi o hiç bir zaman unutulmayacak ölümsüz anlarınızda en iyi şekilde ağırlamanın bilinciyle hareket ediyoruz.

Ankara’da Düğün denilince
Sizleri özel olarak özenle tasarlamış olduğumuz düğün konseptlerimiz hakkında geliştirmiş olduğumuz alternatifleri görmeniz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler sunmak için merkezimize davet ediyoruz.

Misafirimiz Olun..
Merkezimizin, güzel ve büyülü atmosferin’de ağırlamak ve tarafınıza hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

“Wonders Tanitim Filmi”

UNUTULMAZ ANILARINIZI BİRLİKTE İNŞA EDELİM...