Wonders Özel
Sosyal Medya Özel Menü
  • Uğur YÜKSEL
    0543 902 08 44
    satis@wonders.com.tr
Image

Bayram Tatili Ankaralıların Ayağına Geldi!

Bayram Tatili Ankaralıların Ayağına Geldi!

Bayram Tatili Ankaralıların Ayağına Geldi!

24 Kasım 2021 Çarşamba

Bayram Tatili Ankaralıların Ayağına Geldi! Havuz Keyfi Bayramda da Sürüyor

Wonders Pool, Ramazan Bayramı’nın ikinci ve üçüncü gününde Başkentliler için hizmet verecek.
Yaz aylarının gelmesi, hava sıcaklığının yükselmesi ile birlikte serinlemek ve eğlenmek isteyenlerin alternatif çözüm arayışları sürüyor. Bazı vatandaşlar bayram tatilini şehir dışında, deniz kıyısında geçirme kararı alırken bazıları ise tatil keyfini evlerinden uzaklaşmadan yaşamak istiyor.

Tatil keyfini Ankara’da yaşamak isteyenlerin uğrak mekanı haline gelen Wonders Pool ise misafirlerinin beklentilerini göz önünde bulundurarak bayramın ikinci ve üçüncü günü açık olacaklarını duyurdu.
Şehir merkezinde ulaşımın kolayca sağlanabildiği konumu, kaliteli hizmet anlayışı, berrak suyu ve doğa ile iç içe olma özelliği ile misafirlerine adeta tatil köyü hissi yaşatan Wonders Pool, sabahtan akşama sınırsız havuz keyfi sunuyor. Ayrıca otopark hizmeti, zengin menüsü, huzurlu bir atmosferi bulunan Wonders Pool yaz tatili boyunca kaliteli hizmet anlayışını Başkentlilerle buluşturmayı sürdürecek.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0312 222 80 22 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Wonders Pool: Alparslan Türkeş Caddesi, No: 30 (Gençlerbirliği Tesisleri Yanı), Beştepe

Share it: