Wonders Özel
Sosyal Medya Özel Menü
  • Uğur YÜKSEL
    0543 902 08 44
    satis@wonders.com.tr
Image

Ankara’da İftar Sofraları Açık Hava Mekânlara Taştı

Ankara’da İftar Sofraları Açık Hava Mekânlara Taştı

Ankara’da İftar Sofraları Açık Hava Mekânlara Taştı

24 Kasım 2021 Çarşamba

Ankara’da İftar Sofraları Açık Hava Mekânlara Taştı

Ramazan ayının sevincini yaşadığımız bu günlerde Başkent’te sıcaklığın giderek artması, güneşin yakıcı etkisinin öğlen saatlerince bunaltıcı duruma gelmesi vatandaşları alternatif iftar mekânları aramaya yönlendirdi. Ankaralılar iftarda açık hava alanı olan mekânları tercih etmeye başladı.
Ülke genelinde sıcaklığın mevsim normallerine ulaşması ve yükselmesi, Ramazan ayının yaz mevsimine denk gelmesi, güneşin etkisinin uzun süre hissedilmesi gibi etkenler oruç tutan vatandaşları açık alanlara yöneltiyor. Gün boyu sıcaklığın etkisinden bunalan vatandaşlar iftar sofraları için bir yandan şehir merkezinde bulunan bir yandan da sakin ve huzurlu olan açık hava mekânları arıyor.

TALEPLERDE ARTIŞ VAR

Bu mekânların başında gelen, Ankaralıları uzun süredir sevilen iftar sofraları ile buluşturan Wonders Event Genel Müdürü Coşkun Balkan da havaların ısınması ile birlikte iftar yemeği için vatandaşlardan daha çok talep almaya başladıklarını belirtti. Balkan, ‘’Misafirlerimiz bütün gün bir yandan sıcaklık, susuzluk ve açlık gibi durumlarla karşılaşırken bir yandan da günlük hayatlarını sürdürüyor. Hal böyle olunca oruçlarını açıp, lezzetli yemekler yiyebilecekleri, günlük hayatın stresinden uzaklaşacakları mekânlar arıyorlar. Biz mekânımızda misafirlerimize doğa ile buluşacakları, havuz kenarında huzurla yemeklerini yiyip bir yandan tasavvuf müziği dinleyebilecekleri bir ortam hazırladık. Yemeklerimizi her gün özenle hazırlıyoruz; bizim en çok önem verdiğimiz unsurların başında daima lezzet geliyor. Sıcaklığın da etkisi ile şu anda taleplerimizde oldukça arttı, günlük ortalama 500-600 misafirimize hizmet veren kapasiteye ulaştı’’ diye konuştu.

Share it: