Wonders Özel
Sosyal Medya Özel Menü
  • Uğur YÜKSEL
    0543 902 08 44
    satis@wonders.com.tr
Image

10 Günlük Bayram Tatili Ankara’da Eğlenceye Dönüşüyor

10 Günlük Bayram Tatili Ankara’da Eğlenceye Dönüşüyor

10 Günlük Bayram Tatili Ankara’da Eğlenceye Dönüşüyor

24 Kasım 2021 Çarşamba

10 Günlük Bayram Tatili Ankara’da Eğlenceye Dönüşüyor


Kurban Bayramı tatilinin Bakanlar Kurulu kararı ile 10 güne çıkarılması çoğu vatandaşın yüzünü güldürdü. Turizmin canlanmasına, tatil yörelerindeki otellerin tam dolu kapasiteye ulaşmasına vesile olan uzun bayram tatili Ankara’da da havuz sektörünün hareketlenmesini sağladı.

Kurban Bayramı’nın yaz aylarına denk gelmesi tatile gidemeyen vatandaşları hem serinleyecekleri hem de eğlenecekleri alternatif çözümler aramaya yönetti. Bayram tatilini Başkent’te geçirecek olan Ankaralılar ise uzun bayram tatilini keyif alacakları bir etkinliğe dönüştürmek için çareyi bayram boyunca hizmet veren havuz mekanlarına yönelmekte, şimdiden rezervasyonlarını yaptırmakta buldu.


TATİLE GİDEMEYEN HERKESİ BEKLİYORUZ

Yaz boyunca vatandaşların kavurucu sıcaklardan uzaklaşıp serinlediği, doğa ile iç içe olan ortamında iş hayatının stresini unuttuğu Wonders Pool Genel Müdürü Coşkun Balkan ise bayram tatili boyunca şehir dışına çıkmayacak Ankaralıların havuzlara yoğun ilgi gösterdiğini, sektörün durumdan olumlu olarak etkilendiğini, bu durumdan memnun olduklarını söyledi.

Vatandaşların beklentilerini göz önünde bulundurarak kendi tesislerinin bayram boyu açık olacağını dile getiren Balkan, ‘’ Ankara’da kalacak olanlar tatil sürecini evde sıkılmadan geçirmek için şimdiden plan yapmaya başladı. Yaz aylarında olduğumuz için bu planların başında da nezih, aynı zamanda da eğlenceli bir ortama sahip havuzlu mekanlar geliyor. Biz de misafirlerimizi memnun etmek için tatil boyunca hizmet vereceğiz. Tatile gidemeyen herkesi bekliyoruz’’ dedi.

Share it: